League Records

 

Premier Division Honours List
Season Winners Runners Up
2016/17 Black Horse Meadow Park
2015/16 Thomas Brothers VBG Fairfield
2014/15 VBG Fairfield Hare and Hounds
2013/14 Victoria Barnt Green Redditch United Sunday
2012/13 Victoria Barnt Geen Alvechurch Lions
2011/12 La Coruna Queens Head Dons

 

Division One Honours List
Season Winners Runners Up
2016/17 Red Lion Rubery
2015/16 Bartley Green Illey Sunday Northfield Athletic
2014/15 Sporting Grapevine Lickey End Social
2013/14 Hare and Hounds AFC Northfield
2012/13 Rubery Social Allstars Redditch Athletic 98'
2011/12 Alvechurch Lions Crabmill Monchengladbach
2010/11 Navigation La Coruna Victoria Barnt Green
2009/10 Navigation La Coruna Queens Head Dons
2008/09 D&P La Coruna Victoria Barnt Green
2007/08 D&P La Coruna Victoria Barnt Green
2006/07 DP Dons Bromsgrove Town
2005/06 Church Hill Victoria Barnt Green
2004/05 Church Victoria Barnt Green
2003/04 Victoria Barnt Green Intersports
2002/03 Rovers Sunday Alvechurch Darts
2001/02 Rubery Social Mostyn Rangers
2000/01 Alvechurch Darts Mostyn Rangers & Rubery Social
1999/00 Rubery Redstar Bromsgrove Athletic
1998/99 Turks Head Rubery Redstar
1997/98 Millfields Turks Head
1996/97 Dillons Barnt Green Turks Head
1995/96 Alvechurch Villa Britannia
1994/95 Catshill WMC Spar Barnt Green

Division Two Honours List
Season Winners Runners Up
2016/17 Sporting Club Redditch AFC Northfield
2015/16 Meadow Park Rednal Social Club
2014/15 Bartley Green Illey Sunday Chaddesley Corbett
2013/14 North Colts United FC Rednal
2012/13 Sporting Grapevine Belbroughton Athletic
2011/12 Rubery Social Allstars Redditch Athletic '98
2010/11 FC Rednal Activ Golden Lion Athletic
2009/10 Rubery Social Westbury Celtic 'C'
2008/09 Prudden Hire Centres Nailers Arms
2007/08 Waseley United Meadow Park
2006/07 D&P La Coruna HHFC
2005/06 Bromsgrove General Reserves Church Hill Utd Reserves
2004/05 Star & Garter Cofton Celtic
2003/04 Alvechurch Darts Reserves Blackwell
2002/03 Rovers Sunday Reserves Southside United
2001/02 Ringspanners Merlin
2000/01 Bromsgrove Town Victoria Barnt Green
1999/00 Rubery Social Access Security Athletic
1998/99 Mostyn Rangers Longbridge Sports & Social
1997/98 Rednal Rovers Rubery Redstar
1996/97 Mappleborough UKDS Pumas
1995/96 Alert Alarms NSI Redditch
1994/95 Wychbold Wanderers Millfields

Division Three Honours List
Season Winners Runners Up
2016/17 Bromsgrove Corinthians Stoke Works
2015/16 Rubery Callowbrook Green
2014/15 AFC Northfield Reserves Bromsgrove United Reserves
2013/14 Toby Jug Athletic Hizza United Seconds
2012/13 North Colts United FC Rednal
2011/12 No Competition No Competition
2010/11 Rubery Athletic Alvechurch Lions
2009/10 Stoke Works Holloway Park
2008/09 Westbury Celtic 'C' Arrow Valley Social
2007/08 Rubery RBL Barley Monners
2006/07 Waseley United Mettis Rovers
2005/06 D&P La Coruna The Sugarbrook
2004/05 Church Reserves Black Cross
2003/04 Church Hill United Star & Garter
2002/03 Crown Inn Cofton Falcons
2001/02 Sporting Harborne Chawson Old Boys
2000/01 Bromsgrove General Turks Head Reserves
1999/00 Bromsgrove Town Victoria Barnt Green
1998/99 Access Security Athletic Sutton Athletic
1997/98 Park Inn Lakeside
1996/97 Mercury Taverns Rednal Rovers

Division Four Honours List
Season Winners Runners Up
2001/02 Abbeydale Wanderers Freemasons
2000/01 Olympico Alvechurch Darts Reserves
1999/00 Southside United Pillar Of Salt

Gordon Bridgwater Cup
Season Winners Runners Up
2016/17 Studley Lions Spa Athletic
2015/16 Meadow Park Hizza United
2014/15 Bartley Green Illey Sunday Chaddesley Corbett
2013/14 FC Rednal Lickey End Social
2012/13 Rubery Athletic North Colts United
2011/12 Alvechurch Lions Black Cross Athletico
2010/11 Golden Lion Athletic FC Rednal Activ
2009/10 Navigation La Coruna Waseley United
2008/09 D&P La Coruna Sin FC
2007/08 Navigation Victoria Barnt Green
2006/07 Church Hill United HHFC
2005/06 Church Hill United Bromsgrove Town
2004/05 Alvechurch Darts Star & Garter
2003/04 Inter Sports Church Hill United
2002/03 Rovers Sunday Cofton Falcons
2001/02 Rubery Social Hoolahans
2000/01 No Competition No Competition
1999/00 Mostyn Rangers Rubery Social
1998/99 Rubery Redstar Barnt Green Spartak
1997/98 Turks Head Rubery Redstar
1996/97 Millfields Droitwich Red Lion
1995/96 Dillons Barnt Green Droitwich Red Lion
1994/95 Spar Barnt Green Droitwich Red Lion
1993/94 Catshill WMC Droitwich Hop Pole
1992/93 Spar Barnt Green Ivy Cottage
1991/92 Ivy Cottage Park Inn

LMS (BRS) Shield Honours List
Season Winners Runners Up
2016/17 Bartley Green Illey Sunday Black Horse
2015/16 VBG Fairfield Bartley Green Illey Sunday
2014/15 VBG Fairfield Belbroughton Athletic
2013/14 Victoria Barnt Green Redditch United Sunday
2012/13 Victoria Barnt Green AFC Dons
2011/12 Victoria Barnt Green Alvechurch Lions
2010/11 Queens Head Dons Alvechurch Lions
2009/10 Navigation La Coruna Golden Lion Athletic
2008/09 Waseley United MP Hanbury
2007/08 Navigation Rubery RBL
2006/07 Star & Garter HHFC
2005/06 Church Hill United Star & Garter
2004/05 Victoria Barnt Green Cofton Falcons
2003/04 New Olympic Star & Garter
2002/03 Rovers Sunday Victoria Barnt Green
2001/02 Rubery Social Bromsgrove Town
2000/01 Mostyn Rangers Droitwich Red Lion
1999/00 Access Security Athletic Alvechurch Darts
1998/99 Turks Head Droitwich Red Lion
1997/98 Turks Head Turves Green
1996/97 Turks Head Marlbrook
1995/96 Alvechurch Villa Droitwich Red Lion
1994/95 Spar Barnt Green Catshill WMC
1993/94 Spar Barnt Green Contract Foods
1992/93 Spar Barnt Green Altered Images
1991/92 Ivy Cottage Park Inn

Premier League Cup Honours List
Season Winners Runners Up
2016/17 Black Horse Belbroughton Athletic
2015/16 Alcester Town Belbroughton Athletic
2014/15 VBG Fairfield Rubery Athletic
2013/14 Rubery Oak Victoria Barnt Green
2012/13 Victoria Barnt Green Studley United
2011/12 La Coruna Studley United

Division One League Cup Honours List
Season Winners Runners Up
2016/17 Rubery Red Lion
2015/16 Chaddesley Corbett Northfield Athletic
2014/15 Sporting Grapevine Studley Railway
2013/14 Hare and Hounds AFC Northfield
2012/13 Rubery Oak Rubery Social Allstars
2011/12 No Competition No Competition
2010/11 Navigation La Coruna Queens Head Dons
2009/10 Queens Head Dons Bromsgrove Town
2008/09 D&P La Coruna BMC Dons
2007/08 Cofton Celtic D&P La Coruna

Fixing & Power Tools Cup Honours List
Season Winners Runners Up
2006/07 DP Dons Bromsgrove Town

Advertiser & Messenger Cup Honours List
Season Winners Runners Up
2005/06 Church Hill United Star & Garter
2004/05 Alvechurch Darts Victoria Barnt Green
2003/04 New Olympic Victoria Barnt Green
2002/03 Rovers Sunday Bromsgrove Town
2001/02 Mostyn Rangers Alvechurch Darts
2000/01 Mostyn Rangers Access Security Athletic
1999/00 Rubery Social Unknown
1998/99 Turks Head Millfields
1997/98 Droitwich Red Lion Turks Head
1996/97 Dillons Barnt Green Marlbrook
1995/96 Droitwich Red Lion Dillons Barnt Green
1994/95 Spar Barnt Green Catshill WMC

Rose Bowl Honours List
Season Winners Runners Up
2016/17 Arrow Valley Chaddesley Corbett Reserves
2015/16 Rubery Sunday Callowbrook Green
2014/15 AFC Northfield Reserves Laburnum
2013/14 Toby Jug Athletic AFC Millfields
2012/13 North Colts United Laburnum
2011/12 Galaxy Athletic Rubery Social Allstars
2010/11 Alvechurch Lions Selly Oak United
2009/10 Rubery Athletic Austin S&S Reserves
2008/09 Catshill WMC Woodrow
2007/08 Rubery RBL Barley Monners
2006/07 Hanbury Waseley United
2005/06 D&P La Coruna Mettis Rovers
2004/05 Springmeadow Leisureline
2003/04 Star & Garter Stoke Prior Sporting
2002/03 Cofton Falcons Blackwell
2001/02 Sporting Harborne Stourport Town
2000/01 Turks Head Reserves Boars Head Exiles
1999/00 New Olympic Woodbourne Sports
1998/99 Access Security Athletic Lakeside
1997/98 Park Inn Rubery Redstar
1996/97 Mercury Taverns Rubery Redstar
1995/96 Alert Alarms NSI Redditch
1994/95 Millfields Alvechurch Villa

Centenary Cup Honours List
Season Winners Runners Up
2016/17 Spa Athletic Redditch United Sunday
2015/16 Awkies Allstars Meadow Park
2014/15 Chaddesley Corbett Bartley Green Illey Sunday
2013/14 Bromsgrove United Studley Road Social
2012/13 AFC Northfield Sporting Grapevine
2011/12 Alvechurch Lions Rubery Oak
2010/11 FC Rednal Activ Henley United
2009/10 Void* Void*
2008/09 Prudden Hire Centres Sugarbrook
2007/08 Waseley United Mettis Rovers
2006/07 HHFC D&P La Coruna
2005/06 Church Hill United Rubery RBL
2004/05 Rubery RBL Wychbold RBL
2003/04 Rubery RBL Alvechurch Darts Reserves
2002/03 Rovers Sunday Reserves Alvechurch Darts Reserves

* Competition VOID for Season 2009/10 due to Ladybird FC's expulsion from the League

WA Harris Cup Honours List
Season Winners Runners Up
2016/17 Black Horse Bartley Green Illey Sunday
2015/16 Northfield Athletic Bartley Green Illey Sunday
2014/15 Hare and Hounds Bartley Green Illey Sunday
2013/14 Victoria Barnt Green Belbroughton Athletic
2012/13 Victoria Barnt Green AFC Dons
2011/12 La Coruna Victoria Barnt Green
2010/11 Queens Head Dons FC Rednal Activ
2009/10 Golden Lion Athletic Westbury Celtic 'C'
2008/09 Rubery RBL Meadow Park

Presidents Cup Honours List
Season Winners Runners Up
2007/08 Navigation Bromsgrove General Reserves

Fred Hurst Referee of the Year Honours List
Season Winner
2016/17 JOINT WINNERS - Robert Wilson (Rubery) and Simon Burgess (Bewdley)
2015/16 Susan Albrighton (Kings Norton)
2014/15 Clive Whittingham (Pershore)
2013/14 Paul Battey (Redditch)
2012/13 George Warren (Bromgrove)
2011/12 Robert Wilson (Rubery)
2010/11 Jason Holmes (Redditch)
2009/10 Alan Buchanan (Bromsgrove)
2008/09 Paul Flanders (Redditch)
2007/08 Tony Rees (Bromsgrove)
2006/07 Ravel Cheosiaua (Bromsgrove)
2005/06 Colin Mortiboys (Bromsgrove)
2004/05 David Satterthwaite (Bromsgrove)
2003/04 Steven Sharpe (Bromsgrove)
2002/03 Alan Buchanan (Bromsgrove)
2001/02 Michael Latham (Redditch)
2000/01 David Troth (Bromsgrove)
1999/00 David Troth (Bromsgrove)
1998/99 John Harris (Bromsgrove)
1997/98 Les Jeavons (Redditch)
1996/97 John Harris (Bromsgrove)
1995/96 Gary Dwyer (Redditch)
1994/95 Les Jeavons (Redditch)
1993/94 John Cassidy (Bromsgrove)
1992/93 Keith Woodfield (Droitwich)
1991/92 Paul Maycroft (Bromsgrove)

Stuart Thompson Fair Play Award Honours List
Season Winners
2016/17 Arrow Valley
2015/16 Bromsgrove Brentnal
2014/15 Golden Lion Athletic Reserves
2013/14 Coldfield
2012/13 Vernon Arms United
2011/12 Laburnum
2010/11 Steps Athletic & Stoke Prior
2009/10 Woodrow
2008/09 Churchfields United
2007/08 Holloway
2006/07  Suagarbrook
2005/06 Nailers Arms
2004/05 Bromsgrove General Reserves
2003/04  Barley Mow
2002/03 Freemasons
2001/02 Alvechurch Darts Reserves & Southside United
2000/01 Alvechurch Darts Reserves & Castle
1999/00 Olympico
1998/99 Access Security Athletic
1997/98 Boars Head
1996/97 Castle
1995/96 Bromsgrove Victoria
1994/95 Alert Alarms
1993/94 Star & Garter
1992/93 Trumpton Town
1991/92 Blackwell

Club Secretary of the Year Honours List
Season Winner
2016/17 Alex Riordan (Wychbold RBL)
2015/16 Chris Fox (Awkies Allstars) 
2014/15 Richard Ash (Chaddesley Corbett)
2013/14 David Fisher (Stoke Sporting)
2012/13 Wez Daniel (Laburnum)
2011/12 Steven Shannon (Santiago RV)
2010/11 The Richardsons (Arrow Valley)
2009/10 Jamie Maycroft (Stoke Prior)
2008/09 Ian Rushton (Rubery Athletic)
2007/08 Justine Fitzer (Hanbury)
2006/07 Chris Walker (Mettis Rovers)
2005/06 Jeevan Jeyaratnam (D&P La Coruna)
2004/05 Matthew Newbold (Victoria Barnt Green)
2003/04 John A Wright (Cofton Falcons)
2002/03 John A Wright (Cofton Falcons)
2001/02 Janet Smart (New Olympic)
2000/01 James Flynn (Victoria Barnt Green)
1999/00 Simon Burgess (Stourport Town)
Joint James Flynn (Victoria Barnt Green)
1998/99 John Harris (Parkhead Celtic)
1997/98 Steve Lloyd (Lakeside)
1996/97 Sarah Ward (Marlbrook)
1995/96 Paul Nash (Turves Green)
1994/95 Simon Oswell (Droitwich Red Lion)
1993/94 David Andrews (Unity '93)
Joint David Worthington (Star & Garter)
1992/93 Norman Haddock (Railway Inn)

Leading Goalscorer Premier League Honours List
Season Name Team
2016/17 Liam Molesworth (32) Meadow Park
2015/16 Richard Bishop (35) VBG Fairfield
2014/15 Richard Bishop (50) VBG Fairfield
2013/14 Shaun May Victoria Barnt Green
2012/13 Richard Bishop (37) Victoria Barnt Green
2011/12 Shaun May (40) Victoria Barnt Green

Leading Goal Scorer Division One Honours List
Season Name Team
2016/17 Daniel Bearcroft (32) Red Lion
2015/16 Jason Cowley (42) Northfield Athletic
2014/15 Sam Wright (21) Lickey End Social
2013/14 Andy Court Rubery Athletic
2012/13 Andy Court (35) Rubery Athletic
2011/12 Jason Gibbons (55) West Heath United
2010/11 Ryan Sprotson (30) Rubery FC
2009/10 Shaun May (33) Victoria Barnt Green
2008/09 Shaun May (52) Victoria Barnt Green
2007/08 Sean Chance (22) D&P La Coruna
2006/07 Scott Gaffney (28) Bromsgrove Town
2005/06 Andrew Wetherall (39) Victoria Barnt Green
2004/05 Dean Beagan (24) Alvechurch Darts
2003/04 Dave Cummings (31) Inter Sports
2002/03 Nick Lawley (37) Rovers Sunday
2001/02 Nick Lawley (33) Holahans
2000/01 No Records No Records
1999/00 Aaron Parr (27) Bromsgrove Athletic
1998/99 Kieron Holland (33) Turks Head
1997/98 Kieron Holland (56) Turks Head
1996/97 Gary Smith (49) Millfields
1995/96 Dean Meyrick (56) Alvechurch Villa
1994/95 Dennis Bird (60) Catshill WMC
1993/94 Dennis Bird (68) Catshill WMC
1992/93 Majinder Dillon (38) Spar Barnt Green
1991/92 Keith Powell (25) Blackwell

Leading Goal Scorer Division Two Honours List
Season Name Team
2016/17 David Phelan (24) Winyates
2015/16 Paul Dowsett (41) Chaps United
2014/15 Dominic Strevens (31) Bartley Green Illey Sunday
2013/14 Danny Lawrence Bromsgrove United
2012/13 Jason D'Aguilar (32) Sporting Grapevine
2011/12 Richard Tyler (48) Redditch Athletic
2010/11 Carl Shipway (41) FC Rednal Activ
2009/10 Carlos Martin (38) Rubery Social
2008/09 Luke Pedwell (16) Prudden Hire Centres
2007/08 Dave Cummins (36) Meadow Park
2006/07 Ben Drummond (41) HHFC
2005/06 Ben Drummond (28) Rubery RBL
2004/05 Ben Drummond (39) Rubery RBL
2003/04 Dave Knight (21) Rubery RBL
Joint Dave Wrafter (21) Blackwell
2002/03 Marlon Knight (34) Southside United
2001/02 Peter Dipple (30) Merlin
2000/01 No Records No Records
1999/00 Richard Bills (55) Access Security Athletic
1998/99 Andy Pratt (42) Mostyn Rangers
1997/98 Simon Cartwright (48) Rednal Rovers
1996/97 Paul Harper (41) HSS Moulds
1995/96 Andy Holmes (50) Mappleborough
1994/95 Gary Smith (64) Millfields

Leading Goal Scorer Division Three Honours List
Season Name Team
2016/17 Alex Beck (38) Bromsgrove Corinthians
2015/16 James Ward (58) Callowbrook Green
2014/15 Alan Beech (22) Arrow Valley
2013/14 Ryan Sproston Laburnum
2012/13 Josh Moore (55) North Colts United
2011/12 No Competition No Competition
2010/11 Ian Hickey (30) Rubery Athletic
2009/10 Ashley Roland (30) Churchfields United
2008/09 Tom Whyte (22) Woodrow
2007/08 Ben Drummond (63) Rubery RBL
2006/07 Steve Thorne (33) Waseley United
2005/06 Stewart James (29) AFC Golden Lion
2004/05 Steve Collett (24) Black Cross
2003/04 Ross Kendall (38) Church Hill United
2002/03 David Wrafter (37) Blackwell
2001/02 Rob Smith (23) Sporting Harborne
2000/01 No Records No Records
1999/00 Liam O'Brien (44) Woodbourne Sports
1998/99 Richard Bills (90) Access Security Athletic
1997/98 Lee Crane (56) Lakeside
1996/97 Darren Smallman (58) Mercury Taverns

Leading Goal Scorer Division Four Honours List
Season Name Team
2001/02 Mark Styler (26) Real Archers
Joint Kris Deakin (26) Freemasons
2000/01 No Records No Records
1999/00 Steve Grimmett (32) Pillar Of Salt
Joint Stewart James (32) Bromsgrove Exiles
Joint David Sinclair (32) Southside United

Club Linesman of the Year Honours List
Season Name Team
2002/03 David Jones Rovers Sunday
2001/02 Michael Pearman Ringspanners
2000/01 David Jones Merlin
1999/00 Derek Tredgett Mostyn Rangers
1998/99 Clive Nash Headless Cross
1997/98 Barry Howard Longbridge Sports & Social
1996/97 David Williams Lakeside

Player of the Year Premier League Honours List
Season Name Team
2016/17 Liam Molesworth Meadow Park
2015/16 James Gasson Oak Tree Sporting
2014/15 Will Tibbetts Belbroughton Athletic
2013/14 Daniel Wilkes Victoria Barnt Green
2012/13 Jamie Hatfield Studley United
2011/12 James Turk Navigation La Coruna

Player of the Year Division One Honours List
Season Name Team
2016/17 Jack Steele Oak Tree Sporting
2015/16 Joel Francis Conway Albion
2014/15 Tom Harris Spa Athletic
2013/14 Luke Dugmore Hare and Hounds
2012/13 Jon Myrie Rubery Oak
2011/12 Jason Gibbons West Heath
2010/11 Craig Hodgetts Nailers Arms
2009/10 Stuart Butler Navigation La Coruna
Joint Mark Styler Kings Park Rangers
2008/09 Shaun May Victoria Barnt Green
Joint Sean Delaney Cofton Celtic
2007/08 Daniel Williams D&P La Coruna
Joint Sean Delaney Cofton Celtic
2006/07 Tommy Hassell DP Dons
Joint Noel McWhirter Cofton Falcons
2005/06 Sean Delaney Cofton Celtic
2004/05 Richard Mortimer Woodbourne Sports
Joint Keith Rostill Man on the Moon
2003/04 Tony Woodward Bromsgrove Town
2002/03 Tony Woodward Bromsgrove Town
2001/02 Tom Hassell Meadow Park Premier
Joint Vinny Rattray Rubery Social
Joint David Cummings Crabmill
Joint Phil Senior Mostyn Rangers
Joint Joseph Newbold Bromsgrove Town
2000/01 No Records No Records
1999/00 Phil Senior Mostyn Rangers
1998/99 Michael Chang Droitwich Red Lion
1997/98 Gary Smith Millfields
1996/97 Martin Myers Dillons Barnt Green
1995/96 Gary Smith Millfields
1994/95 Phil Carter Ivy Cottage
1993/94 Dennis Bird Catshill WMC
1992/93 Gary Jones Spar Barnt Green
1991/92 Peter Fletcher Blackwell

Player of the Year Division Two Honours List
Season Name Team
2016/17 David Phelan Winyates
2015/16 Paul Dowsett Chaps United
2014/15 Jon Myrie Bartley Green Illey Sunday
2013/14 Danny Lawrence Bromsgrove United
2012/13 Connor Gater Belbroughton Athletic
2011/12 Nick Rumbold AFC Ipsley
2010/11 Kevin Gilbert Cofton Corinthians
2009/10 Elijah Stokes FC Hewell
2008/09 Chris Owens AFC Millfields
2007/08 Andrew Swadkins Waseley United
2006/07 Simon Hands Sugarbrook
2005/06 Mark Appleyard Navigation Inn
2004/05 Richard Sturmey Rubery RBL
2003/04 Joel Francis Cofton Falcons
Joint Wayne Boyce Cofton Falcons
2002/03 Riccardo Watson Southside United
2001/02 Richard Mortimer Woodbourne Sports
2000/01 No Records No Records
1999/00 Shamol McGeachey Rubery Social
1998/99 Mark Keys Longbridge Sports & Social
1997/98 Alan Holdom The Duke
1996/97 Mark Berwick UKDS Pumas
1995/96 Wayne Prince Mappleborough
1994/95 Steve Halsall Christian Salvesen

Player of the Year Division Three Honours List
Season Name Team
2016/17 Paul Halfpenny Arrow Valley
2015/16 Brogan Halpin Rubery
2014/15 Tom Mason Callowbrook Green
2013/14 Ryan Sproston Laburnum
2012/13 Josh Quaynor Bromsgrove United
2011/12 No competition No competition
2010/11 Sam McGeown Churchfields United
2009/10 Adam Malpas Stoke Works
2008/09 Kevin Gilbert Cofton Corinthians
2007/08 Ben Drummond Rubery RBL
2006/07 Steve Thorn Waseley United
2005/06 Jay Nickless Lickey End Social
2004/05 Lee Robinson Black Cross
2003/04 Ross Kendall Church Hill United
Joint Matt Brooks Black Cross
2002/03 Stuart Freeman Red Lion Hearts
Joint Danny Hobbis Victoria Barnt Green Reserves
2001/02 Lee Burgess Springmeadow
Joint Derek Adams Chawson Old Boys
2000/01 No Records No Records
1999/00 Roger Denby Springmeadow
Joint Liam O'Brien Woodbourne Sports
1998/99 Danny Forsyth Hop Pole
1997/98 Ian Hall Park Inn
1996/97 Mark Haynes Rubery Redstar

Player of the Year Division Four Honours List
Season Name Team
2001/02 Ryan O'Neill Riverside Rangers
2000/01 No Records No Records
1999/00 Ricardo Watson Southside United